Port yok alt yapı yok derdine son turkcell superbox - Superbox Turkcell İnternet Başvuru

Telekom port yok sorunu nedir?

Son dönemlerde boş port yok sorunu yüzünden internet bağlatamayan pek çok kullanıcı mevcut.Kullanıcılar yeni taşındıkları veya şuana kadar internet bağlantılmayan evlerinde, internet bağlatmak istediklerinde Turk Telekom, Vodofone, Turknet veya Superonline gibi tüm adsl ve vdsl altyapısı kullanan internet servis sağlayıcılardan boş port yok malesef port açılana kadar beklemeniz gerekiyor söylemi yüzünden internet bağlayamıyor. Boş port sorunu superbox servislerinde görünmüyor. .Siz diğer servis sağlayıcılardan hizmet alsanız dahi Turk Telekom bölgenize gelip port açana kadar internet bağlatamıyorsunuz.Bazen de başvurularınız başlasa bile boş port olmadığı anlaşılınca başvurunuz İnternet Servis Sağlayıcılar tarafından iptal ediliyor.

Telekom boş port yok sorunu nasıl çözülür?

Malesef bu sorunun çözümü için kullanıcıların yapabileceği fiziksel bir işlem bulunmuyor. Telekom’un gelip bölgenize yatırıp yapıp port eklemesi gerekiyor veya superbox ile çözmeniz gerekiyor.

Telekom port yok sorunu çözüm alternatifleri nelerdir?

Boş port sorunu yüzünden internete bağlatamayanlar aşağıdakileri uygulayarak mağduriyetlerini gidermeye çalışabilirler.

  • Bölgenizde uydunet altyapısı ve superonline fiber altyapısı olup olmadığını kontrol edin,
  • Üstteki madde işe yaramazsa kablo ile hiçbir şekilde internet alamazsınız anlamına geliyor.Bu yüzden kablosuz çözümlere bakmanız gerek. Superbox da her hangi bir alt yapıya ihtiyaç olmuyor. Modem ve sim kart veriliyor ve modemi nerede prize takarsanız orada İnternet’e bağlanabiliyorsunuz ister kablolu isterseniz de kablosuz bir şekilde.

Bu sorunu yaşayanlar için umarız Telekom en yakın zamanda yatırımlarını hızlandırır ve tüm kullanıcıların mağduriyetlerini giderir.Zira artık internet olmadan hiçbir işimizi yapamaz hale geliyoruz.Yeni eve taşınmak isteyenlerde bu sorunu önceden bilmeleri yararına olacaktır.

Konuyu biraz açalım port nedir?

İngilizceden çevrilmiştirBilgisayar ağlarında, bağlantı noktası bir iletişim uç noktasıdır. Yazılım düzeyinde, işletim sistemi içinde bir bağlantı noktası, belirli bir işlemi veya bir tür ağ hizmetini tanımlayan mantıksal bir yapıdır.

Superbox Nedir?

SUPERBOX, içinde bulunan SIM kart sayesinde, bulunduğu yerdeki Turkcell 4.5G baz istasyonuna bağlanıp, ev interneti hizmeti sunabiliyor. Kablodan bağımsız olarak evlere havadan 4.5G hızında internet sağlayan SUPERBOX ile Türkiye’nin her yerinde Turkcell 4.5G kalitesi ile evler fiber hızında internete kavuşuyor.
Wifi Nedir?
WiFi (İngilizce: Wireless Fidelity, Türkçe: Kablosuz Bağlantı Alanı) kişisel bilgisayar, video oyunu konsolları, dijital ses oynatıcıları ve akıllı telefonlar gibi cihazların kablosuz olarak birbirlerine bağlanmasını sağlayan teknolojidir.
4.5G nedir?
4.5G çok daha hızlı mobil internet teknolojisi sunan dördüncü nesil mobil iletişim teknolojisidir.
Turkcell 4.5G hızı Kaç Mbps?
Terminal tarafındaki gelişmeler çerçevesinde, ticari şebekelerde günümüzde görebileceğimiz en yüksek hız 300 Mbps. Ancak bu hızların terminal tarafında 2016 yılı itibari ile önce 450 mbps‘leri sonrasında 1Gbps’e varan hızları görebileceğimizi öngörüyoruz.

Superbox İle Dilediğin Yerde Fiber İnternet

 

Superbox Fırsat Kampanyası

Superbox Sınırsız Paketler

Superbox Kotalı Paketler

 

superbox nedir? , superbox kurulum , superbox engelli indirimsuperbox nasıl kurulum yapılır , superbox gazi yakınları indirim , superbox nasıl kullanılır , superbox modemler , superbox hız testi , superbox nerede?