Superbox Fiyat Kampanyalar - Superbox Turkcell İnternet Başvuru

Superbox Fiyat Kampanyalar

superbox-4.5g-internet-kampanyasi-2

Superbox fiyatları


Superbox fırsat paketleri ile artık çok daha avantajlı üstelik başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı SUPERBOX ile fiber hızlarında internet şimdi evinizde.
Turkcell superbox taşınabilir internet ile alt yapı derdi olmadan, 4.5G’nin olduğu her yerde kullanılabilir.

Superbox Fiyatları

Paket AdıKotaHızFiyat
Superbox 100 GB 4.5G İnternet100 GB4.5G Hızında179,90TL
Superbox 150 GB 4.5G İnternet150 GB4.5G Hızında199,90TL
Superbox 200 GB 4.5G İnternet200 GB4.5G Hızında239,90TL
Superbox 300 GB 4.5G İnternet300 GB4.5G Hızında289,90TL
Superbox Fırsat 15 Mbps İnternetLimitsiz15 Mbps'ye Kadar609,90 TL
Alt yapı derdi yok! Superbox herhangi bir sabit altyapı hizmetine ihtiyaç duymaz, 4.5G’nin uygun olduğu her yerde geçerli!
Kolay kurulum! Superbox 4.5G Sim Kartla çalıştığı için tek priz yeter!
Süper hızlı! 4.5G Kalitesi ile fiber hızlarında kesintisiz internet evinizde.
Taşınabilir! ister hem yazlık hem kışlık evinize ister ofisinize giderken Superbox’la internetinizi yanınızda götürebilirsiniz.
Bütçenize uygun en güncel kampanyalar hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın
Size memnuniyetle yardımcı oluruz.


  İnternet hızınız size yetişemiyor mu? Turkcell Superbox ile dilediğiniz her yerden hayata fiber hızında bağlanın!

  Sıkça sorulan sorular

  Superbox’a nasıl sahip olabilirim?
  Web sitemizde bulunan iletişim formları üzerinden katılım talebinizi iletebilirsiniz. Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır. Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak Superbox Aktivasyon işlemleriniz tamamlanır.
  Superbox hızları nedir?
  4.5G’de üst bağlantı hızı maksimum 375 Mbps’dir. 20 Mbps üstü hızlarda paket isteyen müşterilerimiz Superbox 4.5G Ev İnterneti Kampanyasına katılabilir. Superbox hizmeti fiber altyapıyla kurulan baz istasyonlarından 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilmektedir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna, cihaza göre değişebilir.
  Superbox’ta limitsiz paket var mıdır?
  Superbox ile fiber hızında ev internetini şimdi sınırsız paketler ile deneyimleyebilirsiniz. 15 Mbps’ye kadar limitsiz paket seçenekleriyle Superbox Fırsat kampanyasına katılabilir.
  Superbox'ı Diğer İnternet Ürünlerinden Ayıran Nedir?
  İster yazlık ister kışlık eve giderken yanınızda götürebileceğiniz süper ev interneti olan Superbox, herhangi bir sabit internet hizmetinebağlamadan, fiber hızında deneyim yaşatır. Türkiye’nin her yerinde 4.5G kalitesini yaşayabileceğiniz Superbox yüksek hızda sorunsuz internet keyfi sunar.Bulunduğu bölgede sabit internetaltyapısına sahip olmayan kullanıcılara limitsiz paket seçenekleriyle yüksek hızdainternet sunan Turkcell Superbox’u çalıştırmak için tek priz yeter.,. Turkcell tarafından sunulan Superbox ileevinizde avantajlı paketlerle yüksek hızlı internetin tadını çıkarabilirsiniz.Üstelik,Superbox’u fiber hızıyla sadece evinizde değil, ofiste, yazlıkta, aile ziyaretlerinizde de yanınızda götürebilirsiniz.
  Superbox Uygunluk Durumu Nedir?
  Superbox , 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Sizlere en iyi deneyimi yaşatmak için başvuru ve kurulum esnasında hız kontrolleri yapılır.
  Superbox İnternet Hızları Nasıldır?
  4.5G’de üst bağlantı hızı maksimum 375 Mbps’dir. 20 Mbps üstü hızlarda paket isteyen müşterilerimiz Superbox 4.5G Ev İnterneti Kampanyasına katılabilir. Superbox hizmeti fiber altyapıyla kurulan baz istasyonlarından 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilmektedir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna, cihaza göre değişebilir.
  Turkcell Superbox Avantajları Nelerdir?
  Turkcell Superbox ile birçok avantaj da kazanılmaktadır.Alt yapı derdi olmadan, 4.5G’nin olduğu her yerde kullanılabilir.
  Kurulumu oldukça kolaydır. Sadece 4.5G sim kart ile bir priz yeterlidir.
  Bulunduğunuz bölgede fiber altyapı yoksa Superbox sayesinde 4.5G kalitesi ile fiber hızında internet kullanılmaya başlanır.
  Superbox’u evde, işte, yazlıkta kullanabilir.
  Taşınırken veya aile ve akrabalarınıza ziyarete giderken fiber hızında internetinizi de yanınızda götürebilrisiniz.
  Başvuru
  İletişim uzmanlarımızın sizi aramasına bir adım kaldı.


   Bize Ulaşın