Superbox Fiyat ve Tarifeler - Superbox Turkcell İnternet Başvuru

Superbox'dan Avantajlı Fiyatlar

Superbox fiyatları 12 ay sözleşme ile daha avantajlı

dilediğin zaman dilediğin yerde özgürce kullan Superbox paket ve fiyat tablosunda birini seç hemen kullanmaya başla

Superbox Fiyatları ve Fırsat Kampanyası


Superbox fiyatı fırsat paketleri ile artık çok daha avantajlı üstelik başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı SUPERBOX ile fiber hızlarında internet şimdi evinizde. Üstelik 12 Ay sabit fiyat garantisi.
Turkcell superbox taşınabilir internet ile alt yapı derdi olmadan, 4.5G’nin olduğu her yerde kullanılabilir.

Superbox Fiyatları

Paket Adı Kota Hız Fiyat
Superbox 150 GB 4.5G İnternet 150 GB 4.5G Hızında 500 TL
Superbox 250 GB 4.5G İnternet 250 GB 4.5G Hızında 600 TL
Superbox 400 GB 4.5G İnternet 400 GB 4.5G Hızında 750 TL
Superbox Fırsat 15 Mbps İnternet Limitsiz 15 Mbps'ye Kadar 1250 TL
Alt yapı derdi yok! Superbox herhangi bir sabit altyapı hizmetine ihtiyaç duymaz, 4.5G’nin uygun olduğu her yerde geçerli!
Kolay kurulum! Superbox 4.5G Sim Kartla çalıştığı için tek priz yeter!
Süper hızlı! 4.5G Kalitesi ile fiber hızlarında kesintisiz internet evinizde.
Taşınabilir! ister hem yazlık hem kışlık evinize ister ofisinize giderken Superbox’la internetinizi yanınızda götürebilirsiniz.
Superbox kablosuz ev interneti 12 Ay sözleşmeli sabit fiyat garantisi.
Bütçenize uygun en güncel kampanyalar hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın
Size memnuniyetle yardımcı oluruz.

  İnternet hızınız size yetişemiyor mu? Turkcell Superbox ile dilediğiniz her yerden hayata fiber hızında bağlanın!

  Sıkça sorulan sorular

  Superbox'ı Diğer İnternet Ürünlerinden Ayıran Nedir?
  İster yazlık ister kışlık eve giderken yanınızda götürebileceğiniz süper ev interneti olan Superbox, herhangi bir sabit internet hizmetinebağlamadan, fiber hızında deneyim yaşatır. Türkiye’nin her yerinde 4.5G kalitesini yaşayabileceğiniz Superbox yüksek hızda sorunsuz internet keyfi sunar. Bulunduğu bölgede sabit internetaltyapısına sahip olmayan kullanıcılara limitsiz paket seçenekleriyle yüksek hızdainternet sunan Turkcell Superbox’u çalıştırmak için tek priz yeter.,. Turkcell tarafından sunulan Superbox ileevinizde avantajlı paketlerle yüksek hızlı internetin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik,Superbox’u fiber hızıyla sadece evinizde değil, ofiste, yazlıkta, aile ziyaretlerinizde de yanınızda götürebilirsiniz.
  Superbox hızları nedir?
  4.5G’de üst bağlantı hızı maksimum 375 Mbps’dir. 20 Mbps üstü hızlarda paket isteyen müşterilerimiz Superbox 4.5G Ev İnterneti Kampanyasına katılabilir. Superbox hizmeti fiber altyapıyla kurulan baz istasyonlarından 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilmektedir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna, cihaza göre değişebilir.
  Superbox’a nasıl sahip olabilirim?
  Web sitemizde bulunan iletişim formları üzerinden katılım talebinizi iletebilirsiniz. Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır. Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak Superbox Aktivasyon işlemleriniz tamamlanır.
  Turkcell Superbox Avantajları Nelerdir?
  Turkcell Superbox ile birçok avantaj da kazanılmaktadır. Alt yapı derdi olmadan, 4.5G’nin olduğu her yerde kullanılabilir.
  Kurulumu oldukça kolaydır. Sadece 4.5G sim kart ile bir priz yeterlidir.
  Bulunduğunuz bölgede fiber altyapı yoksa Superbox sayesinde 4.5G kalitesi ile fiber hızında internet kullanılmaya başlanır.
  Superbox’u evde, işte, yazlıkta kullanabilir.
  Taşınırken veya aile ve akrabalarınıza ziyarete giderken fiber hızında internetinizi de yanınızda götürebilrisiniz.
  Superbox’ta limitsiz paket var mıdır?
  Superbox ile fiber hızında ev internetini şimdi sınırsız paketler ile deneyimleyebilirsiniz. 15 Mbps’ye kadar limitsiz paket seçenekleriyle Superbox Fırsat kampanyasına katılabilir.
  Superbox Uygunluk Durumu Nedir?
  Superbox , 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Sizlere en iyi deneyimi yaşatmak için başvuru ve kurulum esnasında hız kontrolleri yapılır.
  Superbox İnternet Hızları Nasıldır?
  4.5G’de üst bağlantı hızı maksimum 375 Mbps’dir. 20 Mbps üstü hızlarda paket isteyen müşterilerimiz Superbox 4.5G Ev İnterneti Kampanyasına katılabilir. Superbox hizmeti fiber altyapıyla kurulan baz istasyonlarından 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilmektedir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna, cihaza göre değişebilir.
  Başvuru
  İletişim uzmanlarımızın sizi aramasına bir adım kaldı.