Superbox Nasıl Başvuru Yapılır? - Superbox Turkcell İnternet Başvuru

Superbox’ başvuru yapmak çok kolay ister telefon aç kapına gelsin, istersen telefon ile uğraşma başvuru oluştur müşteri temsilcileri arama sağlasınlar kapına kadar getirsinler.
Superbox başvuru yaptıktan sonra müşteri temsilcileri ile görüşme sağlıyorsun sana uygun olan paketi tercih ediyorsun ve işlemler başlıyor.
Uygun paket seçildikten sonra superonline kurulum ekipleri kapına kadar superbox router modemini kapına kadar getiriyor. Uygunluk testi yapılıyor ve uygunlu testi yapıldıktan sonra superbox cihazı sözleşmeleri ile teslim ediliyor.

 

Turkcell Superbox internet 4.5G Çekim gücü olan her yere taşıyın. Superbox’ınızı okulda, iş yerinde, yazlıkta limitsiz dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz..

 

İnternet artık dilediğin zaman yanında. Superbox alt yapıya ihtiyaç duymaz içinde sim kart bulunur ve sim kartı nerede prize takarsan orada kullanmaya başlarsın.

Superbox Nasıl Çalışır

Superbox ile herhangi bir kurulum yapılması söz konusu olmadan 4.5G hızında intenet kullanımı sağlanmaktadır. Geçmişte pek çok vatandaş tarafından kullanılmış Vınn hizmetine benzer şekilde çalışan ancak daha teknolojik koşullar sağlaya Superbox bir sim kart aracılığı ile intenet erişimi sağlanmasını sağlıyor. Superboxların içinde bulunan sim kartı sayesinde 4.5 G hızında baz istasyonlarına bağlanarak intenete bağlanılabilir. Aynı zamanda Cat 11 bağlantısı ile beraber 600 mbps hızında intenet kullanımı mümkün olabilmektedir.

Superbox Nasıl Başvuru Yapılır?

Superbox teknolojisinin kullanıma sahip olup olmadığının anlaşılması için randevu verilmektedir. Uygunluk durumunun araştırılması sonrasında cihaz kullanıcılara teslim edilir.

Superbox Blog