Superbox Nedir? Nasıl Kurulum Yapılır? - Superbox Turkcell İnternet Başvuru

SUPERBOX, içinde bulunan SIM kart sayesinde, bulunduğu yerdeki Turkcell 4.5G baz istasyonuna bağlanıp, ev interneti hizmeti sunabiliyor. Kablodan bağımsız olarak evlere havadan 4.5G hızında internet sağlayan SUPERBOX ile Türkiye’nin her yerinde Turkcell 4.5G kalitesi ile evler fiber hızında internete kavuşuyor.

 

Turkcell Superonline Superbox fiber altyapısı olmayan bölgelerde fiber hızıyla internet hizmet almak için sunulan bir hizmettir. Turkcell 4.5G baz istasyonuna bağlanarak ev hizmeti sunulan Superbox ile elektrik prizi olan her yerde kablo ve altyapıya gerek olmadan internet hizmeti alabilirsiniz.

 

Ev İnternetinde Fark Yaratan Yenilik Superbox! Turkcell Superbox internetin şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile fiber hızını yaşamanız için ücretsiz kurulum hizmetiyle evinize geliyor.

Alt yapı yok – Port yok Derdine Son

Kablodan bağımsız olarak evlere 4.5G teknolojisi ile havadan internet sağlayan Superbox’la Türkiye’nin her yerinde evler fiber hızında internete kavuşuyor.

Turkcell Superbox internet 4.5G Çekim gücü olan her yere taşıyın. Superbox’ınızı okulda, iş yerinde, yazlıkta limitsiz dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.. Yurt dışında artık herkes internetini mobil veri üzerinden sınırsız bir şekilde alıyor. Alt yapı port derdi yaşamıyor ve Turkcell superbox ile Türkiyede şuanda dilediğin zaman her yerde fiber interneti superbox ile elinin altına kadar getirebiliyor. Superboxda her hangi bir alt yapı yok. Modemin içinde sim kart bulunur ve o sim kart sayesinde istediğin zaman internete bağlabilirsin. Superbox taşınabilir internet de istediğin gibi modemini alıp yanında taşıyabilirsin ve kullanımı çok basit prize takman yeterli. Sınırsızdır ve limit adil kullanım kotası yani akn gibi bir derdin bulunmaz. Superboxın en güzel yani upload hızları normal alt yapılı hızlara göre daha yüksek olmasıdır. Kurulum işlemleride çok basit superbox başvuru yapıyorsun ve müşteri temsilcisi arama sağlıyor. Sana uygun olan paketi seçiyorsun paketlerde çok basit aslında 10mbps ve 20mbps olarak iki farklı sınırsız paket bulunmaktadır superbox sınırsızda.
Oyunlarda ping yapar mı? veya Hızla ilgili problem yaşarmıyım diyenlere de ben kısaca alt yapılı internetlerde normalde upload yani yükleme hızlarının 0.60mbps olduğunu belirtmek isterim ama superbox da upload yükleme hızı ise 2.0mbps olduğundan emin olun alt yapıya göre 3 kat daha hızlı performans alıyorsunuz ve gerçekten 4.5g teknolojisi ile superbox geldiğinden dolayı daha hızlı bir internet hızı olmuş oluyor. Hızına hız katan bu interneti ben kullanıyorum diğer paketler hakkında bilgim var ancak birazda o paketlerden bahsedelim.

 

Superbox Blog