Turkcell Superbox Hız Testi - Superbox Turkcell İnternet Başvuru

İNTERNET HIZ TESTİ

Hız Testi Nasıl Çalışır? Hız testini başlattığınızda Speedtest merkez sunucularından, bir dosya indirilmektedir. Sistemimiz, bilgisayarınızın dosyayı indirdiğini algılar ve o anda kullanmakta olduğunuz internet hızını hesaplar.


Hızınızı test ederek en doğru sonuca ulaşabilmek için aşağıdaki adımları uygulayınız Testten en doğru sonucu alabilmek için kablosuz internet bağlantınızın kapalı olması ve bilgisayarınızın modeminize ethernet portu üzerinden bağlı olması gerekmektedir. Hız testini olumsuz yönde etkileyecek ve size yanlış bilgi verebilecek, bilgisayarınızda çalışmakta olan download programları ve torrent uygulamaları gibi yüksek miktarda veri alışverişi yapan programları kapatınız. Bu sayfa hariç tüm internet sayfalarını kapatınız. İnternet bağlantınızın başka bilgisayarlar tarafından kullanılmadığından emin olduktan sonra hız testini başlatabilirsiniz.
Yukarıda ki internet hızı size yetersiz mi geliyor?

Sadece sabit bir yerde internet kullanmaktan sıkıldınız mı?

Artık dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir internete ne dersiniz?

Bilgi ve başvuru için müşteri temsilcisi beklemekten sıkıldın mı?

Aradığın zaman sana özel bir müşteri temsilcisi istersen aşağıdaki formu doldur hemen arayalım.

Durma sende Superbox'ın sınırsız fiber hızında interneti için başvurunu yap ve superbox ile internetin keyfini çıkar.
Superbox ile sonsuz internet dünyasının keyfini çıkar.

    Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır. Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak ve ürün ile ilgili gerekli kontrolleri yapılır kurulum tamamlanır ve Superbox cihaz teslim edilir.