Turkcell Superbox İnternet Şartlar - Superbox Turkcell İnternet Başvuru

Turkcell Superbox

Turkcell Superbox, kendi kurduğu altyapı üzerinden fiber internet başta olmak üzere çeşitli telekomünikasyon hizmetleri veren bir Turkcell grup şirketidir. Şirket, bireysel, kurumsal ve toptan segmentteki müşterilerine; ses, veri, genişbant internet erişimi hizmetleri sunmaktadır.

Turkcell Superbox Nedir ? 

Superbox herhangi bir alt yapıya ihtiyaç duymadan 4.5G teknolojisinden faydalanarak taşınabilir bir İnternet hizmeti sağlamaktadır.
Alt yapının olmadığı yerlerde yanınızda bir 4.5G Router superbox modem aracılığı ile internete bağlanabilirsiniz. Superbox kurulumu oldukça kolaydır. Sadece 4.5G sim kart ile bir priz yeterlidir. Bulunduğunuz bölgede fiber altyapı yoksa Superbox sayesinde 4.5G kalitesi ile fiber hızında internet kullanılmaya başlanır.

 

Superbox Hızları 

4.5G’de üst bağlantı hızı maksimum 375 Mbps’dir. 20 Mbps üstü hızlarda paket isteyen müşterilerimiz Superbox 4.5G Ev İnterneti Kampanyasına katılabilir. Superbox hizmeti fiber altyapıyla kurulan baz istasyonlarından 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilmektedir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna, cihaza göre değişebilir.

Superbox’ı Diğer Ürünlerden Ayıran Özellikler Nelerdir?

İster yazlık ister kışlık eve giderken yanınızda götürebileceğiniz süper ev interneti olan Superbox, herhangi bir sabit internet hizmetinebağlamadan, fiber hızında deneyim yaşatır. Türkiye’nin her yerinde 4.5G kalitesini yaşayabileceğiniz Superbox yüksek hızda sorunsuz internet keyfi sunar.

Bulunduğu bölgede sabit internetaltyapısına sahip olmayan kullanıcılara limitsiz paket seçenekleriyle yüksek hızdainternet sunan Turkcell Superbox’u çalıştırmak için tek priz yeter. Turkcell tarafından sunulan Superbox ile evinizde avantajlı paketlerle yüksek hızlı internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Üstelik,Superbox’u fiber hızıyla sadece evinizde değil, ofiste, yazlıkta, aile ziyaretlerinizde de yanınızda götürebilirsiniz.

 

Superbox Uyumluluk Durumu Nedir?

Superbox , 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Sizlere en iyi deneyimi yaşatmak için başvuru ve kurulum esnasında hız kontrolleri yapılır.

Superbox a sahip olmak için şartlar

Superbox’a sahip olmak için “0850 533 06 06” nolu numaramızı aramanız ve size en uygun paketi seçmeniz yeterli. Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır. Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak ve ürün ile ilgili gerekli kontrolleri yapılır kurulum tamamlanır ve Superbox cihaz teslim edilir.

Kampanyalar

​Paket Adı ​Hız ​Fiyat
Superbox 100 GB 4.5G İnternet 4.5G Fiber Hızında ​129,90 TL
Superbox 150 GB 4.5G İnternet 4.5G Fiber Hızında ​159,90 TL
Superbox 200 GB 4.5G İnternet 4.5G Fiber Hızında ​199,90 TL
Superbox 500 GB 4.5G İnternet ​4.5G Fiber Hızında ​399,90 TL
Superbox 10 Mbps Sınırsız 10 Mbps Kotasız ​199,90 TL
Superbox 20 Mbps Sınırsız ​20 Mbps Kotasız ​299,90 TL
Fiyatlar 20.07.2020 tarihinde güncellenmiştir.

Superbox İnternet

Turkcell Superbox alt yapısı olmayan ev ve iş yerlerine taşınabilir internet olarak çözüm sunmak için sağlanır. Yüksek ve kaliteli hızları sağladığından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Hızlı upload (yükleme) hızları sayesinde alabileceğiniz en yüksek hızları sağlamaktadır.
Taşınabilir internet olarak prize takılması yeterlidir. Superbox İnternet hizmeti sadece Türkiye sınırları içerisinde kullanılmaktadır.

Basında Superbox

Superbox kullanıcı sayısı 323 bin
Turkcell’in, evlere ve iş yerlerine fiber hızında internet sunduğu Superbox çözümünün kullanıcı sayısı 2019 yılında 323 bine ulaştı.
Bir önceki yıla göre 10 kat artış gösteren Superbox, 4.5G şebekesi üzerinden 375 Mbps’ye varan hızlarda hizmet veriyor. Fiber olmayan lokasyonlarda da kullanılabilen Superbox, kabloya ihtiyaç duymadan elektrik olan her yerde çalışmasıyla farklılaşıyor. Turkcell Kurumsal ve Ev Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata, “Turkcell olarak müşterilerimizi yenilikçi çözümlerle buluşturarak hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Bu amaçla sunmaya başladığımız Superbox ürünümüz ile fiber hızında mobil internet sunarak ev internetini yeniden tanımladık. Yoğun istek karşısında biz de aynı gün içerisinde kurulumu gerçekleştiriyoruz” dedi.