Turkcell Superbox Kurumsal - Superbox Turkcell İnternet Başvuru

Turkcell Superbox Kurumsal

İşte Superbox Kampanyası Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile işte 4.5G hızını yaşamanız için Superbox ofisinize geliyor. Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı SUPERBOX ile 4.5G hızında internet şimdi ofisinizde.
Turkcell Superbox Kurumsal fiyatlarımızdan faydalanabilmek için başvuru yapmanız yeterlidir.


  Kurumsal Superbox için başvuru yapmanız yeterlidir.
  Kurumsal müşteri temsilcilerimiz tarafınıza arama sağlar ve sizinle beraber işletmeniz için en uygun paketi birlikte tercih ederiz.
  Servislerimiz iş yerinize ziyaret eder ve kurulum işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirir.

  Kurumsal Turkcell Superbox İnternetin Avantajları

  Turkcell 4.5G ev internetinin kullanıcılarına sunduğu başlıca faydalar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • 5G internet hızı sayesinde internet bağlantı sorunun yaşandığı durumları ortadan kaldırır.
  • Fiber altyapısının olmadığı yerlerde yüksek hızlı internet bağlantısı sağlar.
  • Kurulum ya da alt yapı gerektirmez.
  • Superbox interneti çalıştırabilmeniz için yalnızca bir priz yeterlidir. Bu yüzden dilediğinizde evde, dilediğinizde prize sahip farklı bir mekanda kullanımı mümkündür.
 • Kurumsal Turkcell Superbox ' da Şahıs Şirketi veya Limited Şirket üzerine sağlanabilir fatura gider olarak gösterilebilir.
 • Başvuru ve Kurulum Aşaması

  Sizler İçin En Uygun İnternet Kampanyasını Birlikte Seçelim.
  Hizmetin talep edildiği adres bilgisi sorgulanır.
  Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır.
  Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak, ürün ile ilgili gerekli kontroller yapılır, kurulum tamamlanır ve Superbox cihaz teslim edilir.

  Turkcell Kurumsal Superbox Sipariş Oluşturmak

  İnternet hızınız size yetişemiyor mu? Turkcell Kurumsal Superbox ile dilediğiniz her yerden hayata fiber hızında bağlanın!
  Sıkça sorulan sorular
  Kurumsal Superbox Statik İp Alınabilir mi?
  Superbox 4.5G 500 GB İnternet Kampanyasında statik ip hizmeti tanımlanmaktadır.?
  Aylık ücreti vergiler dahil 12 TL'dir.
  Önemli bilgilendirme: 10 Şubat 2021 tarihi itibariyle statik IP servis ücreti 19,90 TL (vergiler dahil) olarak güncellenecektir. Bu tarihten sonra statik IP servisi bu ücretten yenilenecektir.
  Superbox’a nasıl sahip olabilirim?
  Web sitemizde bulunan iletişim formları üzerinden katılım talebinizi iletebilirsiniz. Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır. Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak Superbox Aktivasyon işlemleriniz tamamlanır.
  Superbox hızları nedir?
  4.5G’de üst bağlantı hızı maksimum 375 Mbps’dir. 20 Mbps üstü hızlarda paket isteyen müşterilerimiz Superbox 4.5G Ev İnterneti Kampanyasına katılabilir. Superbox hizmeti fiber altyapıyla kurulan baz istasyonlarından 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilmektedir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna, cihaza göre değişebilir.
  Superbox’ta limitsiz paket var mıdır?
  Superbox ile fiber hızında ev internetini şimdi sınırsız paketler ile deneyimleyebilirsiniz. Limitsiz paket isteyen müşterilerimiz 599,90 TL’den başlayan fiyatlar ve 15 Mbps’ye kadar limitsiz paket seçenekleriyle Superbox Fırsat kampanyasına katılabilir.
  Superbox'ı Diğer İnternet Ürünlerinden Ayıran Nedir?
  İster yazlık ister kışlık eve giderken yanınızda götürebileceğiniz süper ev interneti olan Superbox, herhangi bir sabit internet hizmetinebağlamadan, fiber hızında deneyim yaşatır. Türkiye’nin her yerinde 4.5G kalitesini yaşayabileceğiniz Superbox yüksek hızda sorunsuz internet keyfi sunar. Bulunduğu bölgede sabit internetaltyapısına sahip olmayan kullanıcılara limitsiz paket seçenekleriyle yüksek hızdainternet sunan Turkcell Superbox’u çalıştırmak için tek priz yeter.,. Turkcell tarafından sunulan Superbox ileevinizde avantajlı paketlerle yüksek hızlı internetin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik ,Superbox’u fiber hızıyla sadece evinizde değil, ofiste, yazlıkta, aile ziyaretlerinizde de yanınızda götürebilirsiniz.
  Superbox Uygunluk Durumu Nedir?
  Superbox , 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Sizlere en iyi deneyimi yaşatmak için başvuru ve kurulum esnasında hız kontrolleri yapılır.
  Superbox İnternet Hızları Nasıldır?
  4.5G’de üst bağlantı hızı maksimum 375 Mbps’dir. 20 Mbps üstü hızlarda paket isteyen müşterilerimiz Superbox 4.5G Ev İnterneti Kampanyasına katılabilir. Superbox hizmeti fiber altyapıyla kurulan baz istasyonlarından 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilmektedir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna, cihaza göre değişebilir.
  Superbox Limitsiz İnternet Paketleri Nelerdir?
  Superbox Fırsat 15 Mbps’ye Kadar İnternet Paketi / 24 Ay 599,90 TL
  Turkcell Superbox Avantajları Nelerdir?
  Turkcell Superbox ile birçok avantaj da kazanılmaktadır. Alt yapı derdi olmadan, 4.5G’nin olduğu her yerde kullanılabilir.
  Kurulumu oldukça kolaydır. Sadece 4.5G sim kart ile bir priz yeterlidir.
  Bulunduğunuz bölgede fiber altyapı yoksa Superbox sayesinde 4.5G kalitesi ile fiber hızında internet kullanılmaya başlanır.
  Superbox’u evde, işte, yazlıkta kullanabilir.
  Taşınırken veya aile ve akrabalarınıza ziyarete giderken fiber hızında internetinizi de yanınızda götürebilrisiniz.
  İletişim uzmanlarımızın sizi aramasına bir adım kaldı.