Turkcell Superbox Nedir? Hangi Teknoloji kullanılıyor? - Superbox Turkcell İnternet Başvuru

Turkcell Superbox Nedir? Hangi Teknoloji kullanılıyor?

 

Şık tasarımıyla ve özgürce kullanılabilen üstün teknolojisiyle ev yada işyerinde her zaman elinizin altında 4.5G hızını yaşamak için yeni geliştirilen taşınabilir 3G modemlerin yeni nesil versiyonu SUPERBOX geldi. Artık sabit internet döneminin sonumu geliyor?

SUPERBOX nedir?

SUPERBOX kullanıcılarına altyapı ve kurulum gereksinimi olmaksızın hızlı internet bağlantısı olanağı sağlayan bir teknoloji olarak öne çıkıyor. SUPERBOX, özellikle ADSL bağlantısının yetersiz olduğu noktalarda, kullanıcıların bağlantı hızından ve benzeri olumsuzluklardan şikayet etmesi durumunda oldukça kullanışlı olabiliyor. 4.5G bağlantı kalitesi ile tüm internet akışını, fiber optik altyapı yerine baz istasyonları üzerinden uygular aracılığıyla taşıyan Superbox Turkcell bağlantısının kesintisiz ve hızlı internet için ideal teknolojilerden biri olduğunu söylemek doğru olacaktır.

SUPERBOX, içinde bulunan SIM kart sayesinde, bulunduğu yerdeki Turkcell 4.5G baz istasyonuna bağlanıp, ev interneti hizmeti sunabiliyor. Kablodan bağımsız olarak evlere havadan 4.5G hızında internet sağlayan SUPERBOX ile Türkiye’nin her yerinde Turkcell 4.5G kalitesi ile evler fiber hızında internete kavuşuyor.


Superonline SUPERBOX avantajları, sağladığı kolaylıklar nedir?

SUPERBOX modem kurulum ve benzeri altyapı işlemleri olmadan kullanıcıların hızlı bir şekilde internete erişmelerine olanak veren yenilikçi bir teknolojidir. Özellikle internet erişiminin yavaş olduğu bölgelerde SUPERBOX, kullanıcıların tamamen wireless yani kablosuz bağlantı olanaklarından yararlanmasına olan verir. Herhangi bir modem ihtiyacı olmayan bu teknolojide VINN benzeri sim kartlı bir cihaz sayesinde tamamen kablosuz bir şekilde internetin tadı çıkarılır.

Elektrik prizi olan her yere taşınabilen Süperbox ‘ınızı kışlık ve yazlık evlerinize de kolayca taşıyabilirsiniz.

SUPERBOX hızı nedir?

SUPERBOX, içinde barındırdığı sim kart sayesinde 4.5G bağlantı kapasitesindeki baz istasyonuna bağlanarak internet erişimine sahip olur. Aynı şekilde Cat 11 bağlantı özelliğine sahip olan konutlarda ya da lokasyonlarda internet bağlantı hızları 600 Mbps değerine kadar ulaşabilmektedir.

SUPERBOX 4.5G internet bağlantısı, teknolojik olarak kullanıcılarına çok yönlü bir internet deneyimi yaşatmakla birlikte, gereksiz prosedürlerden ve harici altyapı tesisatlarının hantallığından kurtaran bir üründür. Kullanıcılar SUPERBOX teknolojisi sayesinde kablo ve altyapı karmaşıklığı ile uğraşmadan hızlı internet sahibi olabilmektedirler. Bu doğrultuda SUPERBOX ürünü, modemsiz kablosuz internet olarak tanımlanabilecek nitelikte bir teknoloji olarak öne çıkar.


SUPERBOX internet paketleri nelerdir?

SUPERBOX teknolojisinin kullanıcıya sağladığı en önemli avantajlardan bir diğer ise kullanıcıya farklı özelliklerde paketleri tercih etme olanağı sunmasıdır. Kullanıcılar bu sayede yüksek altyapı kurulumu masrafları olmadan sadece tek bir cihaza sahip olarak hızlı ve güvenli 4.5G internet bağlantısı sahibi olabilirler. Kullanıcılar aynı şekilde kendi internet kullanım yoğunluklarına göre farklı paketler arasından kendilerine uygun olan paketleri de seçebilirler. Bu sayede gereksiz kullanımın önüne geçerek kendi kullanımlarını karşılayacak kotada internet paketlerine en uygun fiyat aralıklarında sahip olabilirler.


SUPERBOX başvurusu nasıl yapılır?

Bu teknolojiden faydalanabilmek için öncelikli olarak Turkcell Superbox’a başvuru yapabilirler.Başvurunuz üzerine adresinizin Süperbox teknolojisine uygun olup olmadığı kontrol edelim ve ihtiyaçlarınıza en uygun ve en ekonomik SUPERBOX fiyatlarını sunarak 4.5G hızında interneti altyapı ve kurulum derdi olmadan ayağınıza getirelim.