TV+ Ready Yalın ADSL Kampanyası - Superbox Turkcell İnternet Başvuru

Limitsiz Yalın ADSL Giriş Kampanyası

TV+ Ready ile canlı TV kanallarına, filmlere, dizilere, belgesellere ve binlerce uygulamaya anında ulaşabilirsiniz. İstediğin yerde televizyona tak, hemen izlemeye başla. TV+ Ready’nin içinde yer alan TV+ Premium paketi ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

TURKCELL SUPERONLINE BAŞVURU FORMU
  Turkcell Superonline Ev İnterneti Adsl Fiyat Tablosu


  12 ay taahhütlü

  Hız​​​​AKK/Kota​​​​Kampanya Fiyatı*​
  8 Mbps'ye Kadar Limitsiz​Limitsiz​​​119,90 TL​
  16 Mbps'ye Kadar Limitsiz​​Limitsiz​​129,90 TL​

  Avantajlar


  İnternet ve Televizyon Keyfi Bir Arada TV+ Ready Yalın ADSL Kampanyası ile hem internetinizi hem de televizyonunuzu bir arada alabilirsiniz. Üstelik TV+ Ready ile birlikte 24 aylık TV+ Premium üyeliği de hediye!
  Tak ve İzle TV+ Ready’yi kurulum ihtiyacı olamadan, televizyonunuzun HDMI girişine bağlayarak anında çalıştırabilirsiniz. TV+’ın eğlenceli dünyasına ulaşmak için TV’ye tak, Wifi’ya bağla ve TV+ uygulamasını aç ve izle. TV+’ın eğlenceli dünyasına erişmek bu kadar kolay.
  Sen Nereye, TV+ Ready Oraya İster evde ister tatilde, TV+ Ready keyfi hep sizinle. Dilediğiniz televizyona TV+ Ready takarak izlemekte özgürsünüz! Kendi eğlence dünyanızı yanınızda taşımanın keyfine TV+ Ready ile varın.
  Eğlence bu kutuda, canlı yayın, film, dizi ve çok daha fazlası TV+ Ready’de TV+ Ready herkese göre! TV+ Premium paketi ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, vizyondan hemen sonra izleyebileceğiniz en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
  TV+ Ready ile kumanda sizde TV+ Ready ile neyi ne zaman izleyeceğinizi siz seçin. Canlı yayınları, filmleri, dizileri 24 saate kadar geri alıp tekrar tekrar izleyebilir, programları kaydedebilirsiniz.
  Sesli komut ile daha hızlı bir deneyim TV+ Ready’de TV+ Kumandasındaki sesli komut özelliği ile, TV+ Ready sizi anlar, dilediğiniz işlemi söylemeniz yeterli sesli algılaması sayesinde işleminiz hızlıca gerçekleşir.
  Uygulama dünyası ile sınırsız eğlence TV+ Ready’de TV+ Ready muhteşem bir izleme deneyiminin yanında dilediğiniz tüm uygulamaları kullanabilmenizi sağlar. Yeni arkadaşınız TV+ Ready ile sınırsız eğlence sizi bekliyor. TV+ Ready ile müzik dinleyebilir, spor programınızı takip edebilir, oyun oynayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Dilediğiniz uygulama dünyasını kendinize göre şekillendirebilirsiniz.
  Call Now ButtonHemen Ara